Correo electrónico

Servizo de Información e Referenciabxinfor@usc.es
Servizo de préstamo Interbibliotecariofotprest@usc.es
Servizo de préstamo a Domiciliobxeprest@usc.es
Cursos de formación en Competencias Informacionaisbusc-cursoscompetencias@grupos.nube.usc.gal
Biblioteca Xeralbxsec@usc.es
Biblioteca Concepción Arenalderprest@usc.gal
Bioloxíabubio@usc.es      bioprest@usc.es
Ciencias da Comunicaciónperprest@usc.es
Ciencias da Educación (Campus Norte)exbprest@usc.es
Ciencias Económicas e Empresariaisbueco@usc.es
Enfermaríaenfprest@usc.es
Escola Técnica Superior de Enxeñaríaetsebib@usc.es
Física e Ópticabufis@usc.es       fisprest@usc.es
Farmaciafarprest@usc.es
Filoloxíabiblioteca.filoloxia@usc.es
Filosofíafilprest@usc.es
Matemáticasbumat@usc.es
Medicina e Odontoloxíabumed@usc.es
Psicoloxía e Ciencias da Educaciónpseepres@usc.es
Químicaquiprest@usc.es
Xeografía e Historiahisprest@usc.es
Biblioteca Intercentros de Lugointprest@usc.es
Formación do Profesorado de Lugobiblioteca.profesorado@usc.es